Serduszka


Klienci wybrali również :
  Gwarancja Opis

Świeżość kwiatów - bukiety dostarczane przez nas są wykonywane w kwiaciarni, która znajduje się możliwie najbliżej osoby, do której wysyłasz kwiaty. Dzięki takiemu rozwiązaniu kwiaty nie przemierzają całego kraju lub świata, tracąc swą świeżość, tylko są dostarczane przez lokalną kwiaciarnię.

Dostawa na czas - dobrze wiemy jak istotna jest dostawa kwiatów na konkretny dzień, kiedy przypada ważna okazja lub wydarzenie. Z nami możesz być pewny, że Twoje kwiaty dotrą w wyznaczonym terminie.

Obsługa - nasze kwiatowe biuro jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania co do Twojego zlecenia, możesz się z nami kontaktować. Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiednie kwiaty, doradzi lub podsunie Ci różne możliwości realizacji zamówienia.

Wybierz wersję:
61.60 PLN
80g

Wpisz kod promocyjny:


Data dostawy:
Dzisiaj | Jutro
48h - czas realizacji na czekoladki, wina, maskotki, bielizne, perfumy i inne produkty nie będące kwiatami ( realizacja od poniedziałku do piątku)
48h - czas realizacji wysyłki na zagranice ( realizacja od poniedziałku do soboty)
Opinie klientów:
Bardzo dziękuję PAŃSTWU za dostarczony bukiet zamówionych róż. Jestem zachwycony zarówno z dostarczony kwiatów (ich wyglądem,niewiarygodną długością oraz kolorem) jak również ze sposobu i terminowości ich przekazania mojej żonie. Z powyższych względów będziemy korzystać częściej z PAŃSTWA usług oraz będziemy polecać je naszym znajomym i rodzinie. Z Poważaniem
Kornelia i Ryszad J.